Blog: Trendy 2022

Dariusz Borowski

Dariusz Borowski

31 marzec 2021

Grafika dla nie-grafików 10 sposobów na szybkie ilustrowanie tekstów marketingowych

W marketingu, social sellingu czy aktywnej obecności na LinkedIn potrzebujemy -> obrazu, zdjęć i ilustracji. I potrzebujemy ich szybko oraz dużo. Jak ilustrować treści szybko i sprawnie bez angażowania profesjonalnych grafików? Jestem przekonany, że każdy z nas bez względu na doświadczenie zawodowe, czy umiejętności projektowe może ilustrować teksty marketingowe na poziomie dobry lub bardzo dobrym. Sekret tkwi w procesie kreatywnym a nie w przebłyskach kreatywności. Procesie, który daje szybkość działania i pewność. Dowiedz się na czym polega taki proces, jak możesz go opanować i jakich 3 pułapek unikać. Zapraszam do wysłuchania odcinka podcastu Siła Marketingu b2b.

Czytaj więcej
Wideo B2B?
Business Edge

Business Edge

31 październik 2017

Wideo B2B?

Format wideo online podlega ciągłej transformacji, czego przykładem są choćby transmisja, poszerzona i wirtualna rzeczywistość. Co najlepiej sprawdzi się w B2B?

Czytaj więcej
Niebieski jak logo
Business Edge

Business Edge

25 kwiecień 2017

Niebieski jak logo

Niebieski jest kolorem jazzu. Jedna z najlepszych płyt Davisa to Kind of Blue, Coltrane’a Blue Train, swoją drogą – jedyna jego produkcja nagrana w wytwórni Blue Note Records, która wydała również m.in. rewelacyjne Midnight Blue Burrella.

Czytaj więcej