Business Edge | Koordynator Projektów
Wierzymy, że dobrze opowiedziane historie budują biznes. Są jak ostrza, którymi firmy wycinają godny kawałek rynku i bronią go przed zakusami innych graczy.
marketing b2b, content marketing, pr b2b, digital marketing, b2b, projektowanie, projektowanie graficzne, komunikacja biznesowa, agencja marketingowa, agencja reklamowa, agencja marketingowa warszawa
436
page-template,page-template-templates,page-template-page-layout-5,page-template-templatespage-layout-5-php,page,page-id-436,page-child,parent-pageid-431,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Koordynator Projektów

Poszukujemy koordynatora projektów marketingowych

Jeżeli:

  • szukasz pracy nad projektami dla dużych, rozpoznawalnych film realizowanych w przyjemnym miejscu z dala od ul. Domaniewskiej
  • lubisz poznawać nowe osoby i szybko budujesz relacje
  • jesteś otwarty/a, uczciwy/a i masz poczucie humoru

Zapraszamy do nas

Business Edge zajmuje się content marketingiem. Cechą wspólną realizowanych projektów jest wysoki poziom obsługi klienta.

Wymagania:

  • zaradność i rzetelność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • poczucie humoru

Główne zadania:

  • zarządzanie projektami
  • planowanie i organizacja pracy zespołu redakcyjnego i graficznego
  • koordynowanie prawidłowej realizacji założonych w projekcie kroków
  • utrzymywanie stałego kontaktu z powierzonymi klientami w zakresie realizowanych projektów, zapewnienie najwyższego standardu usług

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi projektami dla rozpoznawalnych, dużych marek
  • pracę stacjonarną 8h na dzień, 5 dni w tygodniu (nie pracujemy po godzinach i w weekendy)
  • przyjemne miejsce do pracy (lokalizacja blisko metra, ogród, nieformalna atmosfera)
  • pracę w firmie o określonych wartościach i zasadach etycznych