Przyszłość płatności | Business Edge
Wierzymy, że dobrze opowiedziane historie budują biznes. Są jak ostrza, którymi firmy wycinają godny kawałek rynku i bronią go przed zakusami innych graczy.
marketing b2b, content marketing, pr b2b, digital marketing, b2b, projektowanie, projektowanie graficzne, komunikacja biznesowa, agencja marketingowa, agencja reklamowa, agencja marketingowa warszawa
15803
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15803,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Przyszłość płatności

płatności przyszłości przyszłość płatności przyszłość płatności trendy e-płatności elektroniczne płaności
Date

October 05, 2017

Category
Content Marketing, Raport
Tags
First Data
About This Project

Cykl publikacji inspirujących „Przyszłość płatności” został opracowany na wydarzenia branżowe, w których uczestniczy First Data Polska, działająca w obszarze technologii płatniczych. Usługi firmy są skierowane do przedsiębiorców (terminale płatnicze), banków (usługi i produkty bankowe) i sektora publicznego (terminale, biletomaty, parkometry itp.). Celem trzech wydań zatytułowanych odpowiednio – Klient, Bankowość i Transport – było zaintrygowanie i uświadomienie odbiorcom poziomu zaawansowania współczesnych rozwiązań płatniczych, zmian społecznych w tym konsumenckich, związanych z dynamicznym rozwojem technologii.

 

W każdej bogato ilustrowanej części „Przyszłości płatności” znalazło się 50 krótko opisanych idei, przedstawiających trendy, innowacje, wyniki raportów i wypowiedzi ekspertów. W Kliencie czytamy m.in. o cyfrowej ewolucji konsumenta, w Bankowości o rewolucji, którą zwiastują start-upy fin-techowe i technologie mobilne, w Transporcie o płaceniu za bilet czy parkowanie w technologii BLE Beacon. Cykl publikacji „Przyszłość płatności” był formą przybliżenia działalności First Data Polska i zaprezentowania możliwości rozwoju sektorów handlowo-usługowego, bankowego i publicznego w kontekście rozwiązań płatniczych.