O Nas

Działasz w wymagającym biznesie B2B i szukasz agencji marketingowej, który pomoże Ci pozyskać nowych klientów, utrzymać relacje z obecnymi oraz budować pozycję eksperta w branży, a przede wszystkim zwiększyć sprzedaż dzięki skutecznym działaniom marketingowym?

Rozwiązanie:

Skuteczne działanie w obszarze marketingu, zwłaszcza w nowej rzeczywistości biznesowej, wymaga innowacyjnego, nieszablonowego podejścia opartego na prostej wizji: celem marketingu B2B powinna być przede wszystkim sprzedaż, sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż! To podejście bliskie naszemu biznesowemu sercu i praktyce. W Business Edge oferujemy Ci cały arsenał narzędzi, za pomocą których wygrasz każde starcie na marketingowym polu bitwy i zapewnisz swojej firmie zasłużony sukces sprzedażowy: wyższe zyski, więcej lojalnych klientów, lepszy wizerunek i rozpoznawalność oraz zaskakujące wyniki sprzedaży. Z pomocą najnowszych narzędzi marketingu B2B pomagamy tworzyć wygrywające firmy, z sukcesem przeprowadzając marketing i sprzedaż poprzez transformację cyfrową.

Co nas wyróżnia:

 • Skupiamy się na biznesie 
  Zrozumienie wyzwań sprzedażowych i marketingowych klienta poprzez pogłębiony wywiad to nasz znak rozpoznawczy.
 • Jesteśmy SHARP – zarówno w myśleniu jak i działaniu
  Komunikujemy się z klientem bez nadęcia, sztampy i marketingowych nonsensów. Działamy w merytorycznym marketingu, przekładającym się na mierzalne rezultaty biznesowe: sprzedaż, zmniejszenie kosztów, pozyskanie nowych klientów. 
 • Dokonujemy cyfrowej transformacji marketingu
  Uważamy, że jednym z najważniejszych elementów działań marketingowych jest wpisanie ich w proces doskonalenia transformacji cyfrowej klienta. Pomagamy w skutecznej transformacji cyfrowej marketingu i sprzedaży.
 • Operujemy całą gamą NARZĘDZI wspierających marketing B2B
  Z pomocą nowoczesnych rozwiązań i narzędzi marketingu B2B wspieramy firmy w najważniejszych obszarach budowania i utrzymywania relacji z klientem B2B.
 • Zrealizowaliśmy TYSIĄCE projektów dla firm z wielu branż
  Nasze portfolio zawiera ponad 2300 zrealizowanych projektów. Pracujemy dla wymagających branż, m.in. przemysłowej, technologicznej oraz dla start-upów.
 • Specjalizujemy się w B2B
  Jesteśmy jedną z nielicznych agencji w Polsce w pełni wyspecjalizowanych i skupionych na obsłudze firm B2B i B2B2C. Doskonale rozumiemy procesy, jakie towarzyszą drodze zakupowej funkcjonujących na nim klientów.

Co zyskujesz, współpracując z nami?

 • Wsparcie doświadczonej agencji marketingu B2B z wieloletnim doświadczeniem, oferującej pełen zakres usług i rozwiązań potrzebnych by wygrywać na dzisiejszych rynkach
 • Konkretne rezultaty biznesowe, takie jak: zwiększenie sprzedaży, zmniejszenie kosztów, udana transformacja cyfrowa firmy, budowanie pozycji eksperta w branży, pozyskanie nowych klientów i utrzymanie relacji z obecnymi
 • Praktyczne podejście do Twoich wyzwań z naciskiem na zrozumienie biznesu klienta i intensywne działania w marketingu i sprzedaży.

Kim jesteśmy

Od wielu lat wspieramy firmy i ich liderów w pozyskiwaniu nowych klientów, utrzymaniu relacji z obecnymi oraz budowaniu pozycji eksperta w branży. Współpraca z nami gwarantuje Ci konkretne podejście do Twoich wyzwań biznesowych w obszarze B2B, skuteczne, szyte na miarę rozwiązania i mierzalne rezultaty. Do tej pory najliczniej współpracowaliśmy z firmami B2B z takich branż jak: bankowość i finanse, konsulting, medycyna, nowe technologie, przemysł, startupy. 

Chcemy Cię poznać! Skontaktuj się z nami, by skonsultować Twoje wyzwania w obszarze marketingu i sprzedaży B2B.