Biuro

Business Edge

ul. Bohomolca 15

01-613 Warszawa

Osoby kontaktowe

Katarzyna Gapińska

k.gapinska@businessedge.pl

604 127 133

Dariusz Borowski

d.borowski@businessedge.pl

601 669 956

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Jeżeli odpowiadasz za marketing b2b i poszukujesz sposobów na pozyskanie nowych leadów, utrzymanie obecnych klientów, chcesz budować swoją markę osobistą zapraszamy na bezpłatną 45 minutową konsultację.

 

Gwarantujemy, że będzie to merytoryczna rozmowa dotycząca Twoich wyzwań, Twojego marketingu, Twoich produktów. Podczas konsultacji nie będziemy sprzedawać usług agencji. Dowiedz się jak możesz zastosować sprawdzone metody marketingu b2b, poznaj konkretne przykłady kampanii, omów planowane działania, zobacz jak możesz „wyostrzyć” komunikację swoich produktów. To spotkanie jest dla Ciebie i o Tobie.

 

Od początku istnienia Business Edge przeprowadziliśmy ponad 50 konsultacji. Otrzymujemy pozytywne komentarze. Uczestnicy podkreślają, że zadajemy w właściwe pytania pozwalające lepiej zrozumieć ich wyzwanie i ułatwiające wypracowanie rozwiązań, doceniają poziom zrozumienia realiów biznesu b2b oraz silne ukierunkowanie marketingu na rozwój sprzedaży.

 

Udział w konsultacji jest darmowy i nie wiąże się z zobowiązaniem współpracy z Business Edge. Spotkania, po wcześniejszym umówieniu,  przeprowadzane są w Business Edge lub na terenie Warszawy.

 

Aby umówić się na spotkanie napisz kilka zdań o Twoim wyznawaniu na adres: dziendobry@businessedge.pl lub zadzwoń.