Klienci | Business Edge
Wierzymy, że dobrze opowiedziane historie budują biznes. Są jak ostrza, którymi firmy wycinają godny kawałek rynku i bronią go przed zakusami innych graczy.
marketing b2b, content marketing, pr b2b, digital marketing, b2b, projektowanie, projektowanie graficzne, komunikacja biznesowa, agencja marketingowa, agencja reklamowa, agencja marketingowa warszawa
874
page-template,page-template-template-full-width,page-template-template-full-width-php,page,page-id-874,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Klienci

Business-Edge-logotypy-na-strone-www_02

 

 

Referencje

„Szybka i owocna współpraca była możliwa, dzięki natychmiastowemu zrozumieniu naszych celów biznesowych i potrzeb. Polecam Business Edge poszukującym skutecznego i kreatywnego partnera”.

Dentons

“Wiedza i doświadczenie osób tworzących Business Edge za każdym razem pozwalają uszyć rozwiązanie na miarę – i potrzeby – mojej firmy. Dlatego jestem pewna świetlanej przyszłości Business Edge i polecam jej usługi każdemu, komu zależy na skuteczności rozwiązań marketingowych”.

Aon Hewitt

“Zwięzły brief nie stanowił przeszkody. Propozycja Business Edge trafiła od razu w samo sedno wyzwania  i projekt został zakończony o czasie. To dzięki Business Edge, wysokie standardy HP i termin zakończenia projektu pozostały niezagrożone. Współpraca i wykonanie całkowicie spełniły moje oczekiwania.
Bardzo cenię sobie to, że zespół proponuje nowatorskie podejście do projektów i proponuje kilka rozwiązań do wyboru przez Klienta”.

Luiza Dzienkiewicz-Kobus
Marketing Manager
Global Marketing Commercial
Printing & Personal Systems
Hewlett-Packard Polska

“Business Edge przy realizacji projektów charakteryzuje się profesjonalizmem i terminowością. Najbardziej jestem zadowolony z nietuzinkowego podejścia do wszelkich projektów graficznych i efektu „wow”, który często potrafią u mnie wywołać. Na szczególne wyróżnienie zasługuje osobiste zaangażowanie w nasze projekty właścicieli firmy, tj. Pani Katarzyny Gapińskiej i Pana Darka Borowskiego.
Wyrażając swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy, jestem gotów rekomendować usługi Business Edge jako partnera godnego zaufania”.

Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie