Klienci

Business-Edge-logotypy-na-strone-www_02

 

 

Referencje

„Szybka i owocna współpraca była możliwa, dzięki natychmiastowemu zrozumieniu naszych celów biznesowych i potrzeb. Polecam Business Edge poszukującym skutecznego i kreatywnego partnera”.

Dentons

“Wiedza i doświadczenie osób tworzących Business Edge za każdym razem pozwalają uszyć rozwiązanie na miarę – i potrzeby – mojej firmy. Dlatego jestem pewna świetlanej przyszłości Business Edge i polecam jej usługi każdemu, komu zależy na skuteczności rozwiązań marketingowych”.

Aon Hewitt

“Zwięzły brief nie stanowił przeszkody. Propozycja Business Edge trafiła od razu w samo sedno wyzwania  i projekt został zakończony o czasie. To dzięki Business Edge, wysokie standardy HP i termin zakończenia projektu pozostały niezagrożone. Współpraca i wykonanie całkowicie spełniły moje oczekiwania.
Bardzo cenię sobie to, że zespół proponuje nowatorskie podejście do projektów i proponuje kilka rozwiązań do wyboru przez Klienta”.

Luiza Dzienkiewicz-Kobus
Marketing Manager
Global Marketing Commercial
Printing & Personal Systems
Hewlett-Packard Polska

“Business Edge przy realizacji projektów charakteryzuje się profesjonalizmem i terminowością. Najbardziej jestem zadowolony z nietuzinkowego podejścia do wszelkich projektów graficznych i efektu „wow”, który często potrafią u mnie wywołać. Na szczególne wyróżnienie zasługuje osobiste zaangażowanie w nasze projekty właścicieli firmy, tj. Pani Katarzyny Gapińskiej i Pana Darka Borowskiego.
Wyrażając swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy, jestem gotów rekomendować usługi Business Edge jako partnera godnego zaufania”.

Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie